Microsoft Windows 10 Pro 32/64-Bit ESD

Kód: 2374
9 hodnocení
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem

ms

Elektronická licence.

Systém Windows 10 nabízí známé prostředí a jednoduchost použití. Ve spoustě věcí včetně nabídky Start se podobá Windows 7. Rychle se spouští i probouzí ze spánku, má víc integrovaných funkcí zabezpečení, které vás budou chránit a je navržený tak, aby fungoval se softwarem a hardwarem, který už máte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhotná licence (tzv. použitá licence) je licence, která je vykoupena od společností, které již licenci nevyužijí, např. z důvodu přechodu na novější software. Tyto licence mohou být v souladu s evropskou směrnicí dále legálně přeprodávány. Samozřejmostí je, že licenci už původní uživatel nesmí využívat.

Co umožňuje druhotné licence prodávat?

Právo prodávat použitý software je zakotveno v čl. 4 odst. 2 Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/24/ES o právní ochraně počítačových programů, který stanoví, že se právo na šíření (další převod) počítačových programů v rámci EU vyčerpá při prvním prodeji licence.

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku „Právní ochrana počítačových programů – Uvádění licencí k použitým počítačovým programům staženým z internetu na trh“ ze dne 3. 7. 2012, že obchodování s druhotnými licencemi je v rámci Evropské unie legální a tudíž neplatí ustanovení licenčních podmínek. Rozhodnutí evropského soudního dvora platí pro software v jakékoli formě, tzn. jak pro CD, DVD, tak i pro on-line verze.

Popis produktu

Inovativní, rychlá a perfektně pohodlná práce s počítačem? Tu vám nabízí operační systém Windows 10 Home, se kterým dosáhnete vynikajících výsledků ve všem, co vám v jeho přítomnosti zkříží cestu. Potěší vás důvěrně známé prostředí, které se však může pochlubit tím, že je ještě rychlejší, modernější a dokonale přizpůsobené vašim uživatelským potřebám. Vylepšené funkce vám usnadní práci, zatímco příjemný inovativní vzhled dokonale podtrhne každé vaše zařízení, ať už počítač, notebook nebo tablet. Skvěle si budete rozumět s prohlížečem Microsoft Edge a oceníte i integrované bezpečnostní funkce, se kterými se nemusíte bát nebezpečných virů. Svůj nový systém si zamilujete i díky funkci Windows Hello, která si vás bude hýčkat ve skutečně osobní rovině.

Nebojte se změny

Konečně se nemusíte obávat změnit svůj operační systém. Windows 10 Home je jednoduše přizpůsoben uživatelským potřebám a nabízí přehledné a rychlé fungování. Oproti předchozím verzím navíc obsahuje nejedno významné vylepšení. Potěší vás například nová flexibilní nabídka Start, která vám bude usnadňovat každodenní práci. Velkou výhodou systému jsou také integrované bezpečnostní funkce, které chrání váš počítač proti škodlivému softwaru.

Nebojte se změny
 
Pro ještě rychlejší, efektivnější a přehlednější práci

Pro ještě rychlejší, efektivnější a přehlednější práci

Nebaví vás neustále přepínat mezi jednotlivými okny? Systém Windows 10 Home vás téhle starosti rád ušetří – na obrazovku si můžete připnout až čtyři okna najednou a jednoduše s nimi tak pracovat. Vše budete mít přitom po ruce a přehledně uspořádané. Systém se navíc podle velikosti displeje lehce přizpůsobí každému zařízení i každé vaší činnosti.

 

Systém, který si zamilujete

Váš nový operační systém se pro vás stane nejen perfektní oporou při každodenní práci, ale i příjemným společníkem, který se vám den co den pokusí vykouzlit úsměv na tváři. Ukrývá totiž funkci Windows Hello, díky které vás vaše zařízení pozdraví, a dokonce vám při přihlášení i zamává. Pro ještě příjemnější užívání navíc nebudete muset zadávat heslo, neboť systém vás s funkcí Hello sám pozná.

Systém, který si zamilujete
 
Prohlížeč i pro ty nejnáročnější

Prohlížeč i pro ty nejnáročnější

Nedílnou součástí Windows 10 Home je také nový prohlížeč Microsoft Edge, který je navržen tak, aby fungoval přesně podle vašich představ. S ještě lepšími a dokonalejšími funkcemi, jako je například vylepšený adresní řádek nebo chytré zobrazení obsahu přímo pro čtení, uspokojí i náročnější uživatele webových prohlížečů.

 

Perfektní volba pro hráče

Systém Windows 10 Home se bude líbit i těm z vás, kteří patří mezi zapálené hráče. Jednoduše totiž na svém počítači, notebooku nebo třeba tabletu můžete spustit hry pro Xbox One. Potěší vás i funkce Záznam hry, se kterou si můžete nahrát všechno, co budete chtít, a třeba to i hned zveřejnit či poslat svým spoluhráčům.

Perfektní volba pro hráče

Doplňkové parametry

Kategorie: OPERAČNÍ SYSTÉMY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Typ distribuce: elektronická