Microsoft Office 2021 pro domácnosti a podnikatele MAC OS

Kód: 147
135 hodnocení
2 890 Kč 2 388 Kč bez DPH
Skladem

✅ Obsahuje Word, Excel, PowerPoint a Outlook

✅ Multijazyková verze (čeština, slovenština, angličtina a další jazyky)

✅ Elektronická licence
(bude doručeno do emailu)

✅ Určeno pro MAC OS 12 (Monterey) a novější

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní přednosti

✅ Určeno pro uživatele, kteří nechtějí předplatné.

Trvalá licence bez dalších poplatků

✅ Aplikace můžete využívat bez přístupu k internetu.

✅ Obsahuje Word, Excel, PowerPoint a Outlook

✅ Multijazyková verze (čeština, slovenština, angličtina a další jazyky)

✅ Elektronická licence (dodáno do emailu)

✅ Určeno pro 1 PC s operačním systémem MAC OS 12 (Monterey) a novější

 

Pro koho je licence určena?

Tato licence je určena pro podnikatele, firmy a živnostníky a pro všechny ty, kteří chtějí mít plnohodnotnou licenci nejnovějších MS Office pro svůj MAC a hlavně chtějí využívat nejlepší emailový klient Microsoft Outlook. Zároveň však musíte mít operační systém MAC OS 12 (Monterey) a novější (u starších MAC OS nebude instalace fungovat).

 

Rozdíl mezi Office 365 a trvalou licencí

Microsoft 365 vám nabízí větší flexibilitu s množstvím prémiových funkcí a neustálých vylepšení, ke kterým máte přístup. Naproti tomu Office 2019 je klasické řešení s lokální instalací a standardními funkcemi bez jejich dalších aktualizací, vylepšení a prémiových funkcí, které jsou k dispozici v cloudu Microsoft 365. Pokud nejste připraveni na přechod ke cloudovému řešení s předplacenou kanceláří Microsoft 365, nebo nechcete využívat toto pokročilé řešení, pak je pro vás připravena klasická sada Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele, která je určena pro rodiny a malé firmy vyžadující klasické aplikace Office a emailový klient MS Outlook.

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Jedná se o trvalou licenci?
Ano, všechny naše licence jsou trvalé. Nemusíte platit žádné měsíční ani roční poplatky

Co je to druhotná licence?
Druhotná licence (tzv. použitá) je licence, která je vykoupena od velkých společností, které již licenci nevyužijí, např. z důvodu přechodu na novější software. Tyto licence mohou být v souladu s evropskou směrnicí dále legálně přeprodávány.

Jedná se o originál? Může s tím být problém?
Veškeré naše licence jsou bezproblémové, protože vše řešíte přímo přes Microsoft. V praxi to znamená, že aktivační klíč, který od nás obdržíte, zadáváte přímo na stránkách Microsoftu. Přihlásíte se svým MS účtem, zadáte aktivační klíč. Microsoft ověří jeho pravost a až poté si stáhnete instalaci. Po instalaci přichází další ověření od Microsoftu, a to buď telefonicky nebo online. Vždy tak máte jistotu, že máte opravdu platný a plnohodnotný systém 2 x ověřený přímo Microsoftem.

Kdy obdržím aktivační klíč?
Náš systém je automatizovaný. Tzn. že ihned po připsání peněz Vám bude klíč, spolu i s návodem na jeho použití, doručen na Váš email. V dalším emailu Vám pak dorazí faktura v elektronické podobě.

Jak mi klíč doručíte?
Vše Vám přijde do emailu. Ihned po připsání peněz na náš účet. Samozřejmostí je i návod, kde Vám krok po kroku popíšeme, jak aktivační klíč použít.

Zasíláte i na dobírku?
To bohužel ne. Všechny naše licence jsou elektronické. Jsou dodávány ihned po připsání peněz na Váš email.