Microsoft Visio Professional 2019

Kód: 178
Neohodnoceno
1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
Skladem

✅ Trvalá licence bez dalších poplatků

✅ Multijazyková verze(CZ,SK,EN aj.)

✅ Elektronická licence - Doručeno do emailu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Visio 2019 Professional rozšiřuje své řady o vizualizační nástroje a bohatou databázi 250 000 aktualizovaných tvarů a hotových šablon, které zahrnují vývojové diagramy obchodních procesů, profesionální síťové diagramy, diagramy pracovních postupů a softwarových modelů, a databázové modely, které ušetří spoustu vašeho drahocenného času a zlepší přehlednost složitějších projektů.

Klíčové vlastnosti Visio 2019 Professional:

Vytváření profesionálních diagramů bez námahy

  • Univerzální šablony a tisíce obrazců: Můžete si vybrat z celé řady šablon včetně předdefinovaných drátových modelů a tisíců přizpůsobitelných obrazců, které vám umožní přeměnit čísla, nápady a další datové body na souvislé a přesvědčivé příběhy.
  • Podpora oborových standardů: Z rozsáhlé knihovny obrazců Visia můžete čerpat obsah, který splňuje oborové standardy, včetně standardů UML (Unified Modeling Language) 2.5, BPMN (Business Process Model and Notation) 2.0 a SDL (Specification and Description Language).
  • Integrované ověřování: Prostřednictvím ověřovacího modulu ve Visiu si můžete zkontrolovat, že jste dodrželi všechny požadované prvky pro BPMN a diagramy pracovního postupu. Pomocí XML můžete modul rozšířit pro další typy diagramů.
  • Známé prostředí: Využijte intuitivní funkce, jako je přetahování, zarovnávání a umísťování a automatické připojování, k efektivnější práci na diagramech. Předdefinované motivy a efekty navíc dodají vašim diagramům profesionální a atraktivní vzhled.

Project Professional