Microsoft Visio Professional 2019

Kód: 178
Neohodnoceno
3 990 Kč –60 %
visio
3 990 Kč –60 % 1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH
Skladem

✅ Trvalá licence bez dalších poplatků

✅ Multijazyková verze(CZ,SK,EN aj.)

✅ Elektronická licence - Doručeno do emailu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Visio 2019 Professional rozšiřuje své řady o vizualizační nástroje a bohatou databázi 250 000 aktualizovaných tvarů a hotových šablon, které zahrnují vývojové diagramy obchodních procesů, profesionální síťové diagramy, diagramy pracovních postupů a softwarových modelů, a databázové modely, které ušetří spoustu vašeho drahocenného času a zlepší přehlednost složitějších projektů.

Klíčové vlastnosti Visio 2019 Professional:

Vytváření profesionálních diagramů bez námahy

  • Univerzální šablony a tisíce obrazců: Můžete si vybrat z celé řady šablon včetně předdefinovaných drátových modelů a tisíců přizpůsobitelných obrazců, které vám umožní přeměnit čísla, nápady a další datové body na souvislé a přesvědčivé příběhy.
  • Podpora oborových standardů: Z rozsáhlé knihovny obrazců Visia můžete čerpat obsah, který splňuje oborové standardy, včetně standardů UML (Unified Modeling Language) 2.5, BPMN (Business Process Model and Notation) 2.0 a SDL (Specification and Description Language).
  • Integrované ověřování: Prostřednictvím ověřovacího modulu ve Visiu si můžete zkontrolovat, že jste dodrželi všechny požadované prvky pro BPMN a diagramy pracovního postupu. Pomocí XML můžete modul rozšířit pro další typy diagramů.
  • Známé prostředí: Využijte intuitivní funkce, jako je přetahování, zarovnávání a umísťování a automatické připojování, k efektivnější práci na diagramech. Předdefinované motivy a efekty navíc dodají vašim diagramům profesionální a atraktivní vzhled.

Project Professional

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení