Microsoft Windows Server 2022 Standard (16 cores) 2VM

Kód: 203
Neohodnoceno
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Skladem

Windows Server 2022 je operační systém, který odstraňuje mezeru mezi místními prostředími a platformou Azure. Přidává další vrstvy zabezpečení a současně usnadňuje modernizaci aplikací a infrastruktury.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Microsoft Windows Server 2022 Standard - 16 CPU jader / 2 virtuální servery


Server se zabezpečeným jádrem

Výkonná ochrana před hrozbami společně poskytuje vícevrstvé zabezpečení napříč hardwarem, firmwarem a operačním systémem. Používá modul Trusted Platform Module 2.0 a System Guard k bezpečnému spouštění systému Windows Server a minimalizaci rizika zranitelností firmwaru. Server Secured Core obsahuje také funkce zabezpečení založené na virtualizaci (VBS), jako je Credential Guard a integrita kódu chráněného hypervisorem (HVCI). 


Pověřovací stráž

Preventivní obrana pro citlivá aktiva, jako jsou přihlašovací údaje a HVCI používající hardwarově zakořeněné zabezpečení, aby zabránily pokročilému malwaru v manipulaci se systémem. Zabezpečené připojení přidává další vrstvu zabezpečení během přenosu pro pokročilou ochranu. Windows Server 2022 vylepšuje zabezpečení připojení pomocí rychlejšího a bezpečnějšího šifrovaného protokolu HTTPS (Hypertext Transfer Protocol secure) a zabezpečení transportní vrstvy (TLS) 1.3 ve výchozím nastavení. Zákazníci mohou také dále zabezpečit komunikaci se serverem pomocí průmyslového standardu šifrování AES-256, které nyní podporuje protokol server message block (SMB) a lepší ovládání.

Hybridní možnosti s Azure 

Přinášíme nové funkce, které zákazníkům umožňují využívat výhod cloudových inovací s jejich investicemi do místních provozů. Azure Arc a Storage Migration Service jsou dvě klíčové hybridní funkce, které nejlépe fungují se systémem Windows Server 2022. 

Azure Arc umožňuje zákazníkům spravovat, zabezpečovat a řídit Windows Server lokálně, na okraji nebo v multicloudových prostředích z jediné řídicí roviny v Azure. Prostřednictvím Azure Arc mohou zákazníci pro tyto servery snadno využívat možnosti správy Azure, jako jsou Azure Policy, Azure Monitor a Azure Defender. A co víc, několik jednoduchých kliknutí v Centru pro správu Windows umožňuje připojení k Azure Arc. Dále jsme vylepšili Windows Admin Center v2103 o výrazně vylepšenou správu virtuálních strojů, jednodušší prohlížeč událostí a mnoho dalších aktualizací. Windows Admin Center je k dispozici také na portálu Azure.


Windows Server 2022

Zlepšuje bezproblémové připojení místních souborových serverů k souborovým serverům v Azure. Aktualizace služby Storage Migration Service umožňují zákazníkům migrovat souborové servery z určitého úložiště síťového přístupu (NAS) a souborových serverů Windows na servery Windows v Azure. Použití Storage Migration Service k migraci dat na servery umožňuje zákazníkům udržovat nízkou latenci a zároveň snižovat nároky na místní úložiště.